Кошик
843 відгуків
+380637645667
+380637645667
+380637645667
+380958548151
Интернет магазин подарков и сувениров "GoodCo." - 1000 идей подарков в одном магазине

Як дарувати подарунки

Як дарувати подарунки
В нашому житті є безліч заходів, для яких неодмінно потрібно приготувати подарунок – день Народження, весілля, хрестини. Яким би не був свято, в будь-якому випадку потрібно знати, як дарувати подарунки!

17.11.14

Етикет дарування подарунків

В нашому житті є безліч заходів, для яких неодмінно потрібно приготувати подарунок – день Народження, весілля, хрестини. Яким би не був свято, в будь-якому випадку потрібно знати, як дарувати подарунки. Цього процесу присвячено цілий розділ етика. Обдаровуваний ще не знає, яким буде презент, але враження про нього складається вже в момент дарування. Більший ефект справить сюрприз, а не банальне расспрашивание, про побажання винуватця торжества.

Якщо Ви вирішили подарувати гроші, пам'ятайте, що їх потрібно вручати в запечатаному вигляді, конверт підписують. Такий вид презенту стане оригінальним, якщо Ви вкажіть, що саме хотіли зробити, але не знали, яку модель вибрав би обдаровуваний (наприклад, м'ясорубку, кавоварку). Обов'язково подаруйте подарунок в руки, але не надоедайте господарю свята з розпитуваннями і фразами з приводу презенту. Цікавитися сподобався він, або говорити, що Ви мрієте про аналогічної речі заборонено правилами етикету. Це ази того, як правильно треба дарувати подарунки.

Не забудьте словесно привітати обдаровуваного. У разі, якщо барвисті вітання та побажання не ваш коник, можна подарувати невеличку листівку. Будучи доповненням до подарунку, вона залишить глибокий слід у пам'яті, ніж просто конверт з грошима. Перед тим, як дарувати подарунки, листівку слід обов'язково підписати. Це можна зробити в жартівливій формі, яка підкреслить добре ставлення до людини, характер події.

Існує декілька загальних моментів, як правильно дарувати подарунки:

  • Подарунок завжди повинен бути доставлений безпосередньо одержувачу (якщо річ невелика гості принесуть її з собою, якщо ж габаритна, необхідно замовити доставку додому до винуватця торжества);
  • Квіти завжди дарує протилежну стать, а несе до хати гостя обов'язково жінка (щодо пари), стеблами вгору. Подбайте про те, що б упаковка букета залишилася цілою до моменту дарування;
  • Вручення за правилами етикету відбувається в місці святкування, ні в якому разі не біля входу в квартиру, ресторан, але до розміщення за столом. Продумайте невелику промову або тост для привітання. Подарунок слід дарувати лівою рукою;
  • В якості подарунка для колеги виберіть щось недороге, але корисне, з гарною, але не химерною упаковкою, врахуйте, не можна дарувати інтимні речі людям, з якими Ви поділяєте службовий обов'язок. Начальнику варто підібрати щось символічне, можливий варіант частині дизайну кабінету.

Даруємо подарунки дітям

Звичайно ж, є правила того, як дарувати подарунки дітям. Для малюків найбільш цікавим варіантом буде можливість самим знайти свій довгоочікуваний сюрприз. Для цього складіть схему маршруту, на якій позначте схованки з «скарбами», або ж придумайте легкі завдання, за виконання яких дитина отримає подарунки.

Наші улюблені дітки часто хочуть отримати дуже дорогу і ексклюзивну річ, яку батьки подарувати не зможуть. Запропонуйте альтернативні варіанти, що б він не засмутився. Одночасно, Ви будете виховувати, і заохочувати дитину за хорошу поведінку, а не примхи.

У питанні «як дарувати подарунки дітям» виключіть варіант шантажу, наприклад, змушувати добре вчитися, а за це отримати довгоочікуваний планшет. Навпаки простимулює дитини, але полюбити навчання він повинен сам, а не з примхи мами і тата. Також стримуйте малюка в його вимогах до подарунків. Починаючи з маленького віку не можна потурати всім істерик і купувати без розбору, що він попросить. Так в майбутньому Ви вбережете дитини від розбещеності і неконтрольованого поведінки.

Даруємо подарунки на весілля

Хоча б раз у житті людина буває запрошеним на день одруження, тому потрібно обов'язково знати, як дарувати подарунки на весілля. Варіантів може бути безліч. Здавна в якості презентів вибиралися предмети побутового вжитку, необхідні молодій сім'ї (посуд, побутова техніка). Родичі найчастіше дарують цінні дорогі речі, а друзі повинні продумати, що б їх подарунок, будучи не дуже дорогим, став оригінальним і незабутнім. Для подарунків у весільному залі передбачено місце (столик), куди вони складаються, заздалегідь потрібно підписати їх.

Якщо Ви вирішили подарувати молодих грошима, знайте, що сума повинна бути великою. Купюри по можливості підберіть нові, у великому еквіваленті, складіть їх в білий конверт, який залишають відкритим (заклеюють). Перед тим, як дарувати подарунки на весілля врахуйте, що гроші будуть найгіршим варіантом для матеріально забезпечених молодят старше Вас, або ж пари, з якою Ви знайомі поверхово. Якщо ж молодих вітає група людей попередньо обов'язково уточніть, що бажають отримати наречені.

Даруйте подарунки, адже це наш вияв любові, уваги і турботи.

Інші статті