Кошик
843 відгуків
+380637645667
+380637645667
+380637645667
+380958548151
Интернет магазин подарков и сувениров "GoodCo." - 1000 идей подарков в одном магазине

Організація домашнього турніру з покеру

Організація домашнього турніру з покеру
Не секрет, що з кожним роком інтерес до покеру неухильно зростає: турніри онлайн, телевізійні трансляції, масштабні турніри з світовими гравцями і високими ставками.

28.11.14

Особлива напружена атмосфера азарту, кураж і непередбачуваність гри, шерех карт і тихі бесіди гравців — це те, що високо цінується в колі професійних гравців і те, чого не дістає ігор в онлайні. У зв'язку з цим, набирають популярність домашні турніри, в яких атмосферу гри доповнює домашній затишок і дружнє спілкування. Перш за все, для того щоб організувати домашній турнір, розумно обзавестися покерними аксесуарами — вони дозволять зробити гру професійніше і заощадити час. Зараз в спеціалізованих інтернет-магазинах можна придбати все необхідне для гри: картки, фішки, кнопки дилера, автоматичні шаффл-машинки, таймери блайндів, підрізні карти і навіть покерні столи. Необхідно також визначитися з деталями змагання. Це буде турнір або кеш-гра, 7Card Stud, техаський холдем, буде гра лімітної або безлімітним, плануються призи за вибивання гравців з гри, як саме будуть прийматися внески та інше.

Окремі правила гри можуть відрізнятися від традиційних правил в гральному будинку, а далі докладніше про це. Здача карт будинку ставиться в обов'язок гравцям, карти, як правило, здає гравець, який перебуває на кнопці «у позиції баттона. Позицію визначають до початку гри за допомогою жеребкування гравці отримують по одній карті і старша карта перемагає. Якщо гідність карт співпало, вибирають по старшинству масті. Дилер здає карти за годинниковою стрілкою, починаючи з малого блайнда. Гравець, що сидить перед дилером, отримує право на підрізання колоди. Якщо відбувається відкриття карти, то немає необхідності перездавати, як в казино. Коли здані всі карти — відкриту замінюють на наступну в колоді. Перескладання оголошується при відкритті двох або більше карт. Перездача, крім того, оголошується якщо порушений порядок здачі, якщо карти здані на порожнє місце або допущена помилка в їх кількості. Не слід забувати, що перездачу можна оголосити лише до початку першого кола, в іншому ж випадку партію необхідно дограти до кінця. Необхідно також розмістити на видному місці записані правила турніру, рівні блайндів, порядок виплат, це дозволить гравцям краще зрозуміти правила. Починати торгівлю прийнято за напрямом годинникової стрілки і перше слово належить гравцеві, який розташовується зліва від великого блайнда. Якщо ставка оголошується поза чергою, фішки продовжують лежати в банку, не повертаючись. Потім гравець може зіграти рейз (підвищення ставки), колл (зрівняння ставки) або пас (скидання карт), якщо ставки були зроблені раніше. Якщо раніше ставок не було, то оголошений поза чергою чек грається. Якщо гравець поставив фішку, чий номінал вище ставки, і не оголосив збільшення, ставка вважається просто уравненной. Якщо гравцеві не дістає фішок, він може спасувати, фішки ж у такому випадку залишаться в банку.

Коли завершується перше коло торгівлі, відкривається флоп (три перші карти на столі). Після «спалювання» першої карти, карти розкриваються флопа. Перша карту необхідно «спалити» перед терном і рівером. Якщо дилер не «спалив» карту, а торгівля не була розпочата, дилера слід забрати флоп і здати карти повторно. У разі, коли до закінчення кола торгівлі здається терен або рівер (четверта і п'ята карти відповідно), дилера пропонується прибрати карту і почекати закінчення торгівлі. Після чого, карту, яку здали передчасно, необхідно змішати з іншою колодою. Якщо на рівері гравці оголошують «чек», то гравець, що сидить зліва від баттона, відкривається першим, решта по черзі за годинниковою стрілкою. У будь-якому випадку першим слід відкритися гравцеві, який останнім підвищив ставку.

Коли гравець відкриває карти, інші можуть скинути карти, не розкриваючи, беручи, таким чином свою поразку. Ці правила слід необхідно запам'ятати кожному, хто претендує на звання справжнього гравця в покер. У гральному будинку вони обов'язкові, але в домашньому турнірі їх дотримання можна обмежити або ж зовсім знехтувати умовностями і просто отримувати задоволення від процесу гри. Найважливіше — уточнити всі основні моменти до того, як гра почнеться, щоб згодом уникнути непотрібних суперечок.
Інші статті