890 відгуків
Компания временно не принимает заказы и сообщения.
+380637645667
+380 (63) 764-56-67
Интернет магазин подарков и сувениров "GoodCo." - 1000 идей подарков в одном магазине

Правила гри в Го

Правила гри в Го

16.04.15

Складові настільної гри Го

Стандартна дошка для Го – 19 х 19 х. Точки перетину ліній – хосі (з японської зірка) призначені для розміщення форовых каменів і загального зручності гри.

Бувають малі – спрощені дошки 9х9, або 13х13. На таких дошках простіше вчитися. Тут обмежене число можливих ігрових комбінацій і стратегій, однак основна суть гри залишається незмінною.

Ігрові камені – білого і чорного кольорів, що мають форму двоопуклої лінзи. Матеріалом для їх виготовлення служить скло або пластик. Всього їх 361: 181 – чорних і 180 – білих каменів. Число не випадкове, загальне кількість фішок дорівнює кількості перетинів ліній.

Ось і весь комплект, ще звичайно посібник з правилами. Однак ви будете вражені, наскільки ця проста з вигляду гра складна і захоплююча гра!

Ігровий процес

Партія починається з чистої дошки. Гравці вирішують хто якими кольорами грає. Чорний першими ходять, на відміну від шахів. За один хід гравець може встановити камінь в будь-яку точку перетину ліній, хосі, на дошці. Далі гравці ходять в порядку черговості.

Якщо камінь був виставлений на дошку – більше переміщати його не можна. Найчастіше гра починається з зайняття позицій на кутових хосі.

Правила Го:

· Ходити можна тільки в перетин ліній - хосі.

· Рухати виставлені камені заборонено.

· Право першого ходу за чорними.

· Протягом партії ходи робляться по черзі.

· В ігровому процесі ви ділите простір поля між собою, захищаючи його ділянки своїми каменями.

· Якщо ваш камінь оточений камінням суперника – він знімається з гри. Вибулі каміння зберігаються до кінця партії. Знімати камені можна тільки через один хід.

· У тому випадку, якщо поруч немає своїх каміння або порожніх хосі – ви не маєте права ставити камінь.

Кінцева мета

Той гравець, у владі якого до кінця гри буде велика частина території дошки – виграв. У манери цієї гри є свій аналог в реальності – взаємодія бізнесменів з конкурентами на ринку. Ви не намагаєтеся видалити опонента з поля бою, як це відбувається в шахах, ви взаємодієте, відвойовуючи велику територію, або частку ринку.

Власне, мета гри полягає в захопленні простору. Це досягається шляхом оточення території каменями свого кольору. Гра вважається завершеною після того, коли на дошці не залишиться вигідних хосі, які допомогли б захопити територію.

Чим хороша гра в Го

Го ― логически-стратегическая игра, которая заставляет думать. Это отличный тренажер для логического мышления и интересная настольная игра для любителей пошевелить мозгами.

Она придется по вкусу шахматистам. Попробуйте что-то новое. Не отставайте от всего мира. Ведь везде, а особенно на востоке – Го известна и популярна.

Покупая игру Го у нас – вы получаете полный набор элементов, с правилами. Качественная прорисовка поля и аккуратные игровые камни – гарантируются.

Большой ассортимент настольных игр для детей и взрослых здесь

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner