Кошик
843 відгуків
+380637645667
+380637645667
+380637645667
+380958548151
Интернет магазин подарков и сувениров "GoodCo." - 1000 идей подарков в одном магазине

Оригінальний подарунок і сувенір - скринька у вигляді книги

Оригінальний подарунок і сувенір - скринька у вигляді книги
Скринька у вигляді книги є оригінальним подарунком та стильним і дуже корисним предметом в побуті. Це виріб можна придбати як в якості цікавого подарунка, так і в цілях особистого використання.

06.05.16

Книги-шкатулки, як правило, призначаються для зберігання різних дрібниць, прикрас, грошей, документів, біжутерії, швейних приладдя, запасних гудзиків та інших атрибутів. Сьогодні книги шкатулки на піку моди, з допомогою них можна чітко і виразно акцентувати дизайн самих різних стилістики. Лаконічність і вишукана естетика, ефектність цього аксесуара привернула до нього підвищену увагу. Скринька у вигляді книги - актуальний елемент численних стилів і напрямків.
На сьогоднішній день асортимент шкатулок вражає своєю різноманітністю. Це і вінтажні книги шкатулки, скриньки-фоліанти, шкатулки у вигляді книги в стилі прованс, шкатулки декупаж та ін. Виробники для створення цих предметів застосовують різноманітні типи сировини і матеріали. Їх вибір залежить від смакових пристрастей людини і його матеріальних можливостей. Для їх створення застосовують наступні матеріали:

  • дерево;
  • мдф;
  • штучна шкіра;
  • натуральна шкіра;
  • полотно;
  • картон.

Великою популярністю серед людей користується книга скринька зі штучної шкіри. Вона виглядає дуже стильно і красиво. Цей тип сировини також характеризуєСкринька у вигляді книги (фото)ся тривалим терміном служби, ось чому вироби, виконані з нього, служать довго. Такі скриньки у вигляді книг не коробляться і не тріскаються. Більше того, вони не вицвітають під впливом прямих ультрафіолетових променів, тому не втрачають своєї первісної привабливості. Для обшивки внутрішньої частини виробники дуже часто застосовують тканина, завдяки якій виріб набуває вишуканий дизайн. В бюджетних варіантах внутрішня частина обшивається щільним папером. Щоб зробити дорогий і незабутній подарунок, багато людей бажають придбати книгу скриньку з натуральної шкіри. По сравнению с предыдущим, такой предмет обладает довольно высокой стоимостью. Несмотря на это, данное изделие служит долго и выглядит очень эффектно, поэтому несомненно понравится даже самому взыскательному человеку. Многие люди также довольно часто выбирают шкатулки в виде книг, выполненные из холста. Данный материал представляет собой льняную или конопляную ткань, обладающую полотняным переплетением пряжи. Для поклонников классики, в свою очередь, можно приобрести книгу-шкатулку из дерева. Такое изделие славится высоким качеством и длительным сроком службы.

Шкатулки-книгиШкатулка фолиант - это уникальное изделие, которое можно подарить человеку в любом возрасте. Благодаря данному предмету, он сможет хранить разнообразные мелочи, деньги, ценные бумаги и драгоценности. Большим преимуществом этого изделия является то, что его можно положить в любом месте, начиная от книжной полки и заканчивая обычной тумбой. Более того, книга фолиант может служить замечательным элементом интерьера. Это связано с тем, что она обладает очень красивым и стильным дизайном. Существуют также модели шкатулок, которые дополнительно украшаются красивыми узорами и орнаментами. Щоб зробити оригінальний і корисний подарунок для дорогої і близької людини або просто порадувати себе, варто задуматися над придбанням цього багатофункціонального сувеніра.

Інші статті