890 відгуків
Компания временно не принимает заказы и сообщения.
+380637645667
+380 (63) 764-56-67
Интернет магазин подарков и сувениров "GoodCo." - 1000 идей подарков в одном магазине

Турнір-гра Бейблэйд (Beyblade) – цікава розвага

Турнір-гра Бейблэйд (Beyblade) – цікава розвага

05.10.16

Однією з найбільш цікавих і пізнавальних іграшок з такої категорії стала гра-турнір Бейблэйд (Beyblade). Гра складається із спеціальної арени і пускового пристрою, за допомогою якого ви запускаєте свій бейблейд диск. Арена ігри обладнана бортиками, які не дозволяють блейдам падати. Перемога дістається тому, чий диск бейблэйд зупиниться останнім. Арена для битв представлена в різних модифікаціях. Вибір можна зробити, переглянувши основні характеристики і фото на сайті.

Такий подарунок дитині підійде на будь-яке свято і стане незабутнім. З розвиваючою грою ваш малюк буде повністю занурений у веселе і цікаве розвага. Вибрати й купити Бейблэйд в інтернет магазині «GoodCo.» просто і швидко, в спеціальному розділі представлено безліч видів наборів.

Іграшка Бейблэйд – сучасний показник цікавого й захоплюючого розваги для підлітків. Бейблэйд арена для битвВиробником гри є Японія. Принцип роботи полягає в обертанні вовчка, виштовхуючого інший диск противника. Коли діти проводять турніри, у них прокидається дух змагання, що допомагає їм домагатися чітко поставлених цілей. Шанувальників гри з кожним роком стає все більше і більше по всьому світу.

Правила гри в Бейблэйд

Гра полягає у виштовхуванні свого суперника з арени. Основний елемент називається дзигою. Для його запуску необхідно спеціальний пристрій. Щоб механізм запрацював, необхідно застромити тросик. Пристрій повинен знаходитися над шнуром. Далі необхідно швидко висмикнути тросик, щоб вовчок почав свій рух. Так і проходить весь процес гри до встановлення переможця.

Коли Бейблэйд вовчок починає обертатися, він повинен збити пристрій противника. При запуску потрібно, щоб пристрій чітко потрапило на полі, гравець заробляє бал. Якщо вовчок падає на землю, бал отримує супротивник. Згідно з правилами, пристрій, що потрапляє на кордон, тягне за собою нарахування штрафних балів.

Якщо за час гри у вас або суперника виходить три штрафних бали, то за правилами вони переходять у 2 призових очки. Головним критерієм закінчення гри стане зупинка всіх волчков. За те, що ваш вовчок зупиняється останнім, нараховується призовий бал.

Гра починається заново, якщо пристрої часто зачіпають краю арени турніру. Переможцем стає гравець, який набирає 7 балів.

Цікаві тонкощі гри Бейблэйд

Бейблейд набірПеред пуском свого вовчка ви можете почекати 5 секунд, цей момент дозволений правилами (Черепаха духа). У свою чергу Дракон духа допоможе змусити свого супротивника запускати вовчка, нехарактерним для нього способом. Додатковими привілеями володіють власники карток, які відкривають перед гравцем деякі переваги і допомагають ускладнити завдання супротивникам. До таких ігрових бонусів можна віднести карту Героя і Настроювача.

Простота гри захоплює. Захоплюючі моменти приносять дитині не тільки розвага, але і розвиток тактики і стратегії. Купівля Бейблэйд зробить вашу дитину щасливою!

Дивним чином проста і зрозуміла, на перший погляд, гра – прекрасний вибір не тільки дітей, але і їхніх батьків. Адже для того, щоб стати переможцем, потрібна і фортуна, і визначення золотої середини між масою вовчка та швидкістю його запуску. З такою новинкою проводити вільний час завжди досить цікаво. Приємного вам турніру.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner