Кошик
843 відгуків
+380637645667
+380637645667
+380637645667
+380958548151
Интернет магазин подарков и сувениров "GoodCo." - 1000 идей подарков в одном магазине

Настінні дзеркала – важливі аксесуари в квартирі

Настінні дзеркала – важливі аксесуари в квартирі
Одягаючись у передпокої, спальні або приводячи себе в порядок у ванній кімнаті, ми не мислимо собі цих процесів без настінного дзеркала.

05.12.16

При цьому дзеркала для різних приміщень відрізняються один від одного, перш за все, за розміром, за формою і за видами обрамлення, яке нерідко виготовляється з дерева або металу.

Види настінних дзеркал

Настінні дзеркала існують в неймовірному різноманітті видів і варіантів. При цьому найбільш поширеними є:

  • дзеркала для ванних кімнат, розміщуються у ванній над умивальником;
  • великі ростові дзеркала, зазвичай встановлюються в передпокої, що дозволяє перед виходом з будинку або квартири ще раз перевірити, чи все гаразд у вашому гардеробі;
  • дзеркала в спальнях, які зазвичай розташовуються над так званими туалетними столиками і використовуються переважно жінками для накладення щоденного макіяжу. Але в наш час ці три варіанти традиційних настінних дзеркал доповнені і безліччю інших форм, теж завоювали величезну популярність;
  • великі дзеркальні двері шафи-купе, такі дзеркала дозволяють легко контролювати свій
  • повсякденний гардероб. Крім того, такі великі дзеркала служать для ефекту оптичного збільшення приміщень. А коли вони відображають потрапляє на них денне світло, то роблять приміщення більш світлим. І адже неспроста вже протягом багатьох століть дзеркала використовуються в якості невід'ємного елементу декору.

Оснащення та дизайнНастінне дзеркало

Настінні дзеркала випускаються в самої різної комплектації і в різних цінових класах. Прикрашені дорогими рамами або розписами, виготовлені в різних формах і навіть з різними колірними нюансами, дзеркала часто виконують роль особливих декорацій. Але при цьому, зрозуміло, вони продовжують служити практичним цілям.

Зараз дзеркала можна придбати як в меблевих магазинах, так в крамницях антикварів. Багато воліють прикрашати свої оселі настінними дзеркалами в ретро-стилі, купуючи їх в спеціальних магазинах або навіть на барахолках. І при цьому настінне дзеркало залишається традиційним і широко поширеним елементом оснащення житла, без якого жити ми вже не зможемо.

Інші статті