890 відгуків
Компания временно не принимает заказы и сообщения.
+380637645667
+380 (63) 764-56-67
Интернет магазин подарков и сувениров "GoodCo." - 1000 идей подарков в одном магазине

Захоплюючі ігри для дружної компанії

Захоплюючі ігри для дружної компанії

18.01.17

Веселі завдання, тренують кмітливість і винахідливість, допоможуть провести святковий захід з гумором і позитивом. Отже, делікатеси вже попробованы, подарунки отримані, залишається тільки зручно розташуватися і почати творче бій.

"Яке питання – така відповідь"

Суть цієї гри дуже проста: в один мішок складаються питання, а іншої відповіді. Всі гравці дістають по одній картці з кожного мішка і зачитують отримані сполучення. Щоб гра була особливо цікавою, питання і відповіді варто придумувати найменш сумісні.

Наприклад, запитання:
- ви любите їсти огірки по середах?
- мої сині панчохи вас не бентежать?
- вам часто сниться бройлерний курча?
- коли ви перестанете мною милуватися?
Варіанти відповідей:
- мені сняться кошмари, а ви смієтеся;
- коли соловей закінчить співати, я не буду на вас дивитись;
- я ніяковію, але продовжую вас любити;
- хочу потонути у ваших очах і заплутатися в волоссі.
Курйозні та непередбачувані варіації діалогів зададуть відмінний темп майбутнього вечора.

"Художник"

Цей конкурс родом з дитинства, кожен трохи згадує свої безтурботні роки. Отже, беремо кілька аркушів ватману і фломастери. Двом гравцям зав'язують очі і дають завдання що–небудь намалювати. На «полотні» можна зображати не лише окремі об'єкти, але і процеси. Наприклад, намалювати, як Дід Мороз п'є чай зі Сніговиком. Веселі коментарі глядачів будуть тільки розпалювати художній азарт і бажання зобразити задумане.

"Хто ти такий?"

Для цієї простої і веселої гри знадобляться липкі стікери і фломастер. Вже здогадалися? Правильно, це та сама забава, коли всі наклеюють собі на лоб папірець з ім'ям персонажа. Сам гравець не бачить написи, а лише орієнтується на підказки товаришів, задаючи навідні запитання. Загадувати можна музикантів, акторів, політиків, героїв мультфільмів і так далі. Головне – персонаж повинен бути відомий більшості учасників. Виграє той, хто першим вгадає свого "кумира".

"Знімаємо кіно"

Для гравців заготовляються картки, на яких описаний процес.
Завдання: показати запропоноване дію в сповільненій зйомці. Кожен конкурсант дістає картку і починає показувати процес так, як ніби його дивляться, прокручуючи кадри вручну. Супроводжувати дії словами не можна, а виграє той, хто найбільш точно відтворив отримане завдання.

"Програма новин"

Кожному гравцеві вручається картка, на якій написаний набір слів. Мета – скласти із запропонованих частин мови новину і озвучити її. До складання карток варто підійти з гумором, і загадати незвичні сполучення іменників і дієслів. Наприклад: зелений трамвай, кудлатий геолог, будити, через міст, редиска і рожевий фламінго. Які новини повідає цей фант?

"Люблю, люблю – трамвай куплю"

Нет, для этой потехи не надо быть влюбленным - достаточно представить себя таковым. Приступим. Ведущий предлагает достать игрокам карточку, на которой будет написан возраст: 5 лет, 12 лет, 19 лет, 60 лет, 95 лет. Эти цифры лишь пример, и можно предлагать свои варианты «интересных» возрастов. Каждый участник берет карточку и начинает признаваться в любви, учитывая особенности поведения человека в предложенном возрасте. Проигравших в этом конкурсе быть не может, а вот "лопнувшие" от смеха точно будут. 

У святкові вечори завжди панує особлива атмосфера, додайте цього вечора посмішок і гарного настрою з допомогою жартівливих конкурсів, і він запам'ятається надовго.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner