Кошик
818 відгуків
+380637645667
+380637645667
+380637645667
+380958548151
Интернет магазин подарков и сувениров "GoodCo." - 1000 идей подарков в одном магазине

Новорічний подарунок для хлопчика, що вибрати?

Новорічний подарунок для хлопчика, що вибрати?
Здивувати сучасного дитини подарунком досить складно, але все ж новорічних подарунків діти чекають з особливим хвилюванням.

14.12.17

Маленькі діти щиро вірять в Діда Мороза й те, що це саме він приносить для них подарунки під ялинку, підлітки ж здогадуються про справжні дарувальників подарунків. Однак все одно діти будь-якого віку обожнюють сюрпризи і, знаючи це, турботливі батьки задовго до новорічного свята починають пошуки відповідних подарунків. Що подарувати синові на Новий рік? Давайте розглянемо цікаві варіанти подарунків хлопчикам в залежності від їх віку.

Насамперед, новорічні подарунки варто дарувати всім дітям без винятку. Навіть якщо вашій дитині лише рік або два - подаруйте йому набір кубиків, м'яку іграшку, м'ячик або будь-яку іншу підходящу для його віку іграшку.

Якщо вік хлопчика становить 5-7 років, то, напевно, у його колекції вже є не один десяток машинок, тому черговий машинкою його навряд чи здивуєш. Краще подарувати синові водяний пістолет, хороший конструктор, іграшкову рушницю, мозаїку, настільну гру або набір іграшкових інструментів. Порадує дитину також залізниця, бінокль або «піратська» підзорна труба, знайдені під ялинкою. Якщо бюджет дозволяє, можна купити велосипед або квадроцикл. Такий подарунок обов'язково викличе захват у будь-якого хлопчика.

Подарунки для хлопчиків 8-10 років повинні розвивати їх творчі здібності. Це може бути набір для карбування, а також прилад для випалювання по дереву або конструктор з дрібними деталями. Крім того, цікавиться технікою хлопчика порадують радіокеровані іграшки - катер, літак або машина. У цьому віці можна подарувати дитині справжні наручні годинники в дитячому корпусі або ролики. Якщо ваш син виявляє музичні здібності - подаруйте йому дитячу гітару, губну гармошку або блокфлейту.

Хлопчик 11-13 років зрадіє новорічного подарунку у вигляді складного конструктора, велосипеда, роликів або радіокерованого вертольота. У цьому віці багато хлопчики цікавляться різними дослідами, тому юному хіміку можна подарувати спеціальний набір для дослідів. Крім того, порадувати сина можна мініатюрним мікроскопом або телескопом, інтерактивної іграшкою.

Для сина-підлітка 14-16 років в якості подарунка можна підібрати сучасний гаджет (смартфон, планшет, електронну книгу тощо). Порадує його також цифровий фотоапарат або «дорослий» велосипед. Захоплюється спортом підлітку можна подарувати абонемент у басейн, боксерські рукавички або гантелі. В якості подарунка можна піднести також цікаву екскурсію або сертифікат на відвідування будь-яких курсів (в залежності від захоплень підлітка).

Інші статті