Кошик
843 відгуків
+380637645667
+380637645667
+380637645667
+380958548151
Интернет магазин подарков и сувениров "GoodCo." - 1000 идей подарков в одном магазине

Незвичайні і ексклюзивні: 7 моделей настінних годинників з родзинкою

Незвичайні і ексклюзивні: 7 моделей настінних годинників з родзинкою
Ринок являє практично необмежений асортимент настінних годинників. Пропонуємо ознайомитися з найбільш оригінальними моделями, які не можуть залишити байдужими.

12.11.20

Годинники настінні із боєм у вигляді програвача вінілових пластинок

Такий хронометр відмінно підійде для кімнати, в якій живе любитель музики. Білі стрілки на тлі темної пластинки для дореволюційного програвача виглядають дуже незвично і екстравагантно.

Годинник з велосипедного колеса

Такі настінні годинники – прекрасна ідея для любителів активного відпочинку в цілому та велотуризму зокрема. Якщо ви не уявляєте свого життя без двоколісного залізного друга, то розкажіть про це всім, включаючи гостей вашого будинку.

Стрілки з лупами

На циферблаті цього годинника нанесені, здавалося б, непристойно дрібні цифри, які неможливо розглянути без збільшувального скла. Благо, розробники все продумали і оснастили наконечники стрілок лупами, через які видно тільки точний час в конкретний момент. Нічого зайвого, мінімалізм на практиці.

Годинник-книги

Власники багатих домашніх бібліотек обов'язково оцінять годинники, виконані у вигляді декількох стоять поспіль книг. На умовному циферблаті значення нанесені у вигляді назв книг та імен авторів. В ряду з цими книгами ці години будуть виділятися яскравими квітами і тихим, розміреним тиканьем.

Годинник з посуду

Ідеальний варіант для кухні або їдальні. Уявіть, що на стіні висить тарілка з нанесеним циферблатом і рухомими ложкою і виделкою, які вказують на цифри і показують точний час. Незвичайні і сучасні годинники стануть відмінним доповненням інтер'єру кухні в стилі хай-тек або модерн.

«Станули» годинник

Елегантний і привабливий зовні хронометр виділяється на тлі аналогічних моделей своєрідністю і дизайном. На перший погляд може здатися, що годинник дійсно розтанули або розплавилися. Контрастні чорні стрілки на білому циферблаті показують точний час, а самі годинник можна повісити на стіну, так і «покласти» на поверхню шафи, зачепивши за «растаявшую» частина.

У випадковому порядку

Прямий порядок чисел від 1 до 12, розташованих по колу, вважається традиційним і повсюдним. Одного разу годинним майстрам прийшла в голову думка про розміщення чисел у вільному порядку. Незважаючи на те, що спочатку формується враження безладу і невпорядкованості, дивитися на незвичайний циферблат дуже зручно.

Таким образом, часы настенные с боем – это не обязательно скучные аксессуары, оформленные в классическом стиле с минимальным количеством декорирующих элементов. Современные настенные модели могут удивить разнообразием и стилем. Если вы не знаете, где купить настенные часы в интернет-магазине, обратите внимание на предложение нашего магазина, в каталогах которого представлены эксклюзивные и современные модели настенных часов.

Інші статті