Кошик
843 відгуків
+380637645667
+380637645667
+380637645667
+380958548151
Интернет магазин подарков и сувениров "GoodCo." - 1000 идей подарков в одном магазине

Переміщаємо цифрові фото в фотоальбом

Переміщаємо цифрові фото в фотоальбом
Дуже часто буває, що ми відкладаємо розбір фотографій на потім. Зазвичай це затягується на роки, а місця на цифрових носіях не вистачає. Тому потрібно з певною періодичністю займатися розбором фотографій.

21.11.20

Незважаючи на переваги віртуального зберігання фотографій, найкращі кадри все ж хочеться матеріалізувати. Відтворене зображення на фотографії володіє власною енергетикою і створює особливе враження при перегляді. Для зручності перегляду та зберігання фотознімків існують фотоальбоми.

Як розібрати цифрові фотоархіви?

Для початку займіться тим, що перенесіть свої цифрові фотографії на комп'ютер з усіх джерел (смартфон, папки месенджерів, камера, цифровий фотоапарат, хмарні сховища).

Переносите папки, не просто копіюючи все в одну папку або на робочий стіл, а розбираючи фотографії і відео по датах або важливих подій. Наприклад, прогулянка в центр міста, день народження, поїздка, відпустку. Копіюючи фотографії за певними періодами, в майбутньому вам буде простіше розібратися, що відправити на друк або просто відкласти на пам'ять.

Після того, як фотографії і відео будуть скопійовані, почніть займатися кожної папкою. Перегляньте всі свої цифрові фотографії ще раз. Видаліть ті, які здаються вам зовсім невдалими або змащеними, або не належать до вибраного події чи дати. Потім відберіть кілька фотографій, які вам подобаються найбільше. І скопіюйте ці цифрові фото в нову папку для роздруківки і створення фотоальбому. Проробіть останні маніпуляції з усіма папками і фотографіями, які хочете роздрукувати.

Потім перейдіть в папку, де лежать відібрані фотографії. Перегляньте їх загальна кількість. Потрібно відповісти вистачить вам цифрових фотографій для створення альбому? Чи задоволені ви підбіркою? Якщо відповідь на питання негативна, поверніться до перегляду всіх фотографій, продумайте концепцію створення альбоми для фотографій.

Якщо відповідь на питання про кількість, ваша реакція на фото виявляться позитивними, приступайте до наступного етапу. Обробіть фотографії в будь-якому редакторі цифрових фото, додайте їм чіткості і яскравості, застосовувати маски, зробіть всю вашу добірку в одному стилі.

Тепер ви готові приступати до лістингу. Перекиньте фотографії на цифровий носій і вирушайте в салон друку.

Не забувайте раз на півроку – рік розбирати ваші цифрові фотографії, тоді у вас завжди будуть гарні знімки, які приємно подивитися і показати знайомим та друзям.

Ваші спогади – безцінні, а зберегти їх допоможе якісний і гарний фотоальбом.

Інші статті