Кошик
839 відгуків
+380637645667
+380637645667
+380637645667
+380958548151
Интернет магазин подарков и сувениров "GoodCo." - 1000 идей подарков в одном магазине

Фоторамки на кілька фото, фотоколажі, мультирамки

Фоторамки та фотоколажі давно вийшли за межі простого обрамлення фотографії. Фотографія – це мистецтво, яке повинно мати належне оформлення. У нашому інтернет магазині зібраний великий асортимент стильних, яскравих, оригінальних фоторамок, фотоколажів і мультирамок. Тут кожен зможе підібрати собі варіант, виходячи з власних уявлень про прекрасне і власних фінансових можливостей. Пропоновані в традиційних магазинах фоторамки не завжди зможуть підійти, тому що вибір там обмежений простором торгового залу. Ми володіємо великим каталогом, який постійно доповнюється новими моделями. Наші сучасники уже не ховають фото в запорошених альбомах, вони вішають їх на стіни, використовуючи настінні фоторамки на кілька фото. А фотоколажі з фотографій використовують як декор для прикраси будинку і офісу, широко застосовуються в дизайні інтер'єрів. У розділі магазину представлений широкий вибір рамок для фото і фотоколажів.

Чому купуючи на goodco.com.ua клієнт завжди залишається у виграші?
Ми пропонуємо рамки для фото до будь-якого свята або життєвої ситуації. Такий подарунок підійде для жінки на 8 Березня, є моделі до Дня всіх закоханих, на ювілей, для колег по роботі або для коханої жінки, а фотоколаж зможе об'єднати кілька фото в одну композицію. До того ж, дивлячись на фотографію, що висить на стіні, на розум завжди будуть приходити приємні спогади.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 3

Фоторамки фотоколажі для фотографій – об'єднуйте яскраві миті!

Що таке сім'я? Це широке коло близьких людей різного віку ― діти, онуки, бабусі, дідусі, яких об'єднує спільний дім, родинні зв'язки і, звичайно, сімейний альбом. У наш динамічний час фотоколаж з фотографій членів сім'ї, зафіксованих в момент звершення важливої події ― це суть домашнього фотоархіву. Як правило, щоб підкреслити значущість кожного представника сімейства, він розміщується в будинку на почесному місці. 

Різні варіанти фотоколажів можна побачити у будь-якої людини ― деякі присвячують добірку знімків з місць відпочинку, інші ― знаменної події або нестандартної ситуації, треті ― друзям або дітям. Останнім часом великою популярністю користуються фоторамки на кілька фото. Якщо ви хочете повісити в одному приміщенні такі фотопазли, прислухайтеся до порад дизайнерів ― витримуйте їх оформлення єдиної тематики; постарайтеся підібрати вироби, зроблені з однотипного матеріалу (метал, скло, бамбук) і витримані в стилістиці. Дуже добре виглядають рамки для фотоколажу, які поєднують фотографії різних розмірів. 

Одним з варіантів оформлення дитячої кімнати може стати намальоване на стіні дерево ― художники пропонують повісити на його гілки настінні рамки для фотографій ― у підростаючого малюка з'явиться прекрасна можливість заповнити їх своїми знімками. Велика настінна фоторамка може зіграти роль вікна в намальованій кареті юної принцеси, а її варіант ― ілюмінатора в кораблі, проплывающем на стіні. В кімнаті малюка добре будуть виглядати яскраві ефектні рамки, а поєднання кольорових дитячих малюнків з чорно-білими фотографіями створить дивовижний ефект. Фантазия родителей поможет развить у ребенка художественный вкус и чувство стиля. 

Красивые фоторамки станут удачным обрамлением для любых фотопортретов ― их размещение в гостиной ― оригинальная замена художественного классического портрета. Интересный вариант комнатного интерьера ― оформление на одной стене семейной фотокомпозиции в виде «часов». По ходу виртуальной часовой стрелки устанавливаются фотографии в рамках (можно начать с момента рождения главы семьи или со свадебных снимков). Об'єднання двох і більше фотографій під однією великою настінного рамкою добре виглядає в спальні ― такий колаж відмінно впишеться в приліжкове простір, а невелика рамка займе місце на тумбочці. У вітальню любительки хендмейду підійдуть стилізовані фоторамки, які також можна знайти в інтернет-магазині. 

В последнее время в моду вошли фотоколлажи в виде пазлов. Профессиональные дизайнеры не упускают возможность использовать фотографии в интерьере ― немые свидетельства нашей жизни оживляют помещение, вносят в дом уют, подчеркивают связь с предшествующим поколением. 

По статистике установка семейных фотографий в офисе вызывает расположение у заказчиков и приводит к увеличению числа сделок. Здесь срабатывает наше подсознание ― человек, который знакомит (пусть виртуально, по фотоснимку) со своей семьей, открыт для общения ― к нему испытывают больше доверия.

Интернет магазин "GoodСo." предлагает большой выбор фоторамок и фотоколлажей, оформленных на различную тематику. Компания предлагает воспользоваться системой электронных платежей ― теперь можно приобрести товар не покидая сайт.

Любой дизайн интерьера станет по-настоящему эффектным, если он индивидуален. Объединяйте изображения разные по жанру, размеру и форме, проявляйте творческий подход в оформлении личного пространства ― и ваши усилия получат высокую оценку друзей и коллег.