Кошик
903 відгуків
+380637645667
+380637645667
+380637645667
+380958548151
Интернет магазин подарков и сувениров "GoodCo." - 1000 идей подарков в одном магазине

Оновлення асортименту настінних годинників

В продаж надійшли вже знайомі нашим покупцям годинник, а також оригінальні і стильні новинки.

04.09.19

Для більшості настінні годинники є простим механізмом, який відраховує і показує час. Деякі навіть не замислюються про важливість їхньої місії. Тільки коли доводиться знімати годинник для здачі в ремонт, виявляється, що без них у кімнаті раптом стало незатишно й холодно. Це чудовий настінний декор, завдяки якому можна розставити акценти, внести родзинку і освіжити інтер'єр.Настінні годинники

Годинники можуть стати простим атрибутом, який закриє дефект стіни, а також гордістю господарів будинку. Все залежить від типу годин, моделі, їх механізму, оснастки, прикраси. Не останню роль відіграє матеріал корпусу, годинник на стіні можуть бути з дерева, каменю, металу, пластику, порцеляни, тканини, шкіри. Для оформлення каркаса годин може використовуватися поєднання кількох видів матеріалів.

Завжди можна купити настінні годинники на подарунок. Їх універсальність дозволяє подавати такий презент з будь-якого приводу, головне, вони завжди актуальні. Молодятам годинник скажуть, що тепер їх серця будуть стукати разом, новоселам годинник побажають прекрасного проживання в новій квартирі. Дарувати годинник можна на подарунок школі, працівникам офісу, дарувати рідним, друзям на будь-яке свято, підбирати для спальні, кухні, дитячої, вітальні.

Вибрати та купити новинки у нашому магазині можна в розділі "годинник".
З найкращими побажаннями інтернет магазин GoodCo.

Інші новини